Chryścina Siuchykava i jej spotkania artystyczne „Malowanie emocjami”

Malowanie Emocjami spotkania artystyczneDla tych, którzy lubią tworzyć, ale nie wierzą w to że są utalentowani. Dla ludzi, którzy mają w sobie dziecko, ale się obawiają to pokazywać. Aktywistka Chryścina Siuchykava organizuje spotkania artystyczne pod tytułem „Malowanie emocjami”.„Malowanie emocjami to spotkania artystyczne, podczas których tworzymy obrazy, prezenty dla bliskich, biżuterię, wyrzucamy z siebie negatywne emocje, ładujemy baterie. Dzięki spotkaniom w miłym towarzystwie odrywamy się od codzienności, uczymy się akceptować wewnętrzne dziecko i odkrywamy talenty.” – opowiada Chryścina.

O organizatorce spotkań artystycznych „Malowanie emocjami”

„Współorganizuję dużo wydarzeń kulturalnych i warsztatów, ale zatęskniłam za bezpośrednim kontaktem ze światem sztuki i zapachem farb. Postanowiłam skupić się na malowaniu, którym się zajmuję od czasów szkolnych. Organizuję warsztaty artystyczne, by inspirować, dzielić się pozytywną energią i godzić uczestników z ich wewnętrznym dzieckiem. Wierzę, że każdy jest utalentowany, trzeba tylko wyciszyć wewnętrznego krytyka.”

ZielonaiCzarna.pl o spotkaniach artystycznych „Malowanie emocjami”

Luźna atmosfera, która towarzyszy spotkaniom „Malowanie emocjami” działa bardzo kreatywnie. Tu nikt Ciebie nie ocenia, możesz sobie tworzyć co chcesz i jak chcesz, rozwiązując ciekawe artystycznych zadania, które podrzuca pełna idei prowadząca.

Na zajęciach nie ma narzucanych ramek czasowych, co pozwala zapomnieć całkowicie o presji czasu i pogrążyć się w przyjacielską inspirującą rozmowę, podczas każdy dodatkowo jest pochłoniony swoim twórczym procesem.

Jako stały uczęstnik spotkań artystycznych „Malowanie emocjami” mogę powiedzieć, że każde zajęcie jest wyjątkowe. Udział w spotkaniach pozwala oderwać się od rzeczywistości i być całkowicie TU I TERAZ. Co może być ważniejsze?

Polecam i serdecznie zapraszam na spotkania „Malowanie emocjami”.

Żeby być na bierząco śledźcie inspirujący fanpage tego projektu.

 

Loading Facebook Comments ...

Jedno przemyślenie nt. „Chryścina Siuchykava i jej spotkania artystyczne „Malowanie emocjami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *