Spotkanie przy herbacie z bliskimi Tobie osobami

Zaproś na spotkanie przy herbacie kogoś ze swoich znajomych, rodziny a może partnera. Sprawdź dlaczego warto…Czy zdarzało się Wam kiedyś namawiać kogoś na herbatę? Zgodzicie się ze mną, że fajnie jest z kimś się spotkać przy herbacie?

Otóż to! Spotkania przy herbacie potrafią być niezwykle miłe i harmonijne. Pytanie tylko, czemu miałbyś zapraszać kogoś, żeby serwował Wam herbatę? Fakt faktem o wiele łatwiej czasem pójść do najbliższej kawiarenki zamówić herbatę, dostać swoje kubki z wodą i torebeczką herbaty na spodeczku obok, zamoczyć torebeczkę, odcisnąć i odłożyć „szczura” i po herbacie. Są nawet miejsca, gdzie można zamówić sypaną herbatę a kelner podpowie jak ją prawidłowo zaparzyć. Można również zorganizować przyjęcie herbaciane w domu, gdzie sami decydujecie, jak wszystko wygląda.

Wszystko co wyżej napisałem, jest prawdą i w cale nikogo nie zmuszam i nie namawiam do spotkań organizowanych przeze mnie. Wychodzę z założenia – nic na siłę. Nie chcę nikogo uszczęśliwiać na siłę. Wasze szczęście jest w Waszych rękach. :-P I niech tak zostanie.

No dobra, w zasadzie cała ta strona zielonaiczarna.pl jest jednym wielkim namawianiem na picie herbaty… próbowania starych jak świat rzeczy w nowy dla nas sposób. Nie każdy w życiu brał udział w chińskiej ceremonii herbacianej, nie każdy pił herbatę przy samowarze, a tym bardziej w drive’ie herbaciany uczestniczyły na prawdę jednostki.

Herbata to rozwój. Mnisi piją herbatę podczas medytacji, żeby „nawiązać kontakt z niebem” i osiągnąć stan harmonii. Oczywiście samego picia nie wystarczy. Ale jednocześnie konsumpcja herbaty może sama w sobie być tą medytacją.

Herbata to bliskość. Siedząc przy samowarze czujesz, że wszystkie osoby, które zebrali się w tej chwili przy tym metalowym bohaterze łączy coś więcej. Pojawia się dodatkowa więź, za nią kolejna i kolejna. I już z nieznajomą osobą rozmawiamy tak, jakbyśmy znali siebie od lat.

Herbata to pasja. Wszyscy mają swoje pasje. Jedną z moich pasji jest herbata, chcę przybliżyć ją Wam, a Wasze pasje przybliżyć innym ludziom. Spotkania przy herbacie mogą służyć inspiracją i wnosić nowe spojrzenia na codzienne rzeczy.

Herbata z zielonaiczarna.pl to niecodzienna codzienność. Pijemy herbatę na co dzień. Rano, w pracy, w przerwie, w drodze, wszędzie nas prześladuje herbata. Więc powoli wychodzi ona poza obszar naszej uwagi. Picie herbaty staje się procesem automatycznym, jak mnóstwo rzeczy, które wykonujemy na co dzień. Proponuję Wam spróbować zwrócić uwagę na taką małą rzecz jak spożywanie herbaty i zobaczycie, że mogą się zadziać cuda w innych sferach Waszego życia ;)

Herbata to wdzięczność. Obdarowujemy herbatą. Zapraszamy na herbatę w znak podziękowania. Jeden mój przyjaciel nauczył mnie być wdzięcznym każdego dnia za proste rzeczy, które się zdarzają w naszym życiu. Świat od tamtej pory stał się pełen niezwykłych magicznych zdarzeń.

Jeśli chcesz spróbować herbaty na nowo z zielonaiczarna.pl oraz obdarzyć ją bliskich, wypełnij formularz:

[inbound_forms id=”200″ name=”Herbata z bliskimi”]