Chryścina Siuchykava i jej spotkania artystyczne „Malowanie emocjami”

0 Udostępnień

Dla tych, którzy lubią tworzyć, ale nie wierzą w to że są utalentowani. Dla ludzi, którzy mają w sobie dziecko, ale się obawiają to pokazywać. Aktywistka Chryścina Siuchykava organizuje spotkania artystyczne pod tytułem „Malowanie emocjami”.Malowanie Emocjami spotkania artystyczne„Malowanie emocjami to spotkania artystyczne, podczas których tworzymy obrazy, prezenty dla bliskich, biżuterię, wyrzucamy z siebie negatywne emocje, ładujemy baterie. Dzięki spotkaniom w miłym towarzystwie odrywamy się od codzienności, uczymy się akceptować wewnętrzne dziecko i odkrywamy talenty.” – opowiada Chryścina.

O organizatorce spotkań artystycznych „Malowanie emocjami”

„Współorganizuję dużo wydarzeń kulturalnych i warsztatów, ale zatęskniłam za bezpośrednim kontaktem ze światem sztuki i zapachem farb. Postanowiłam skupić się na malowaniu, którym się zajmuję od czasów szkolnych. Organizuję warsztaty artystyczne, by inspirować, dzielić się pozytywną energią i godzić uczestników z ich wewnętrznym dzieckiem. Wierzę, że każdy jest utalentowany, trzeba tylko wyciszyć wewnętrznego krytyka.”

ZielonaiCzarna.pl o spotkaniach artystycznych „Malowanie emocjami”

Luźna atmosfera, która towarzyszy spotkaniom „Malowanie emocjami” działa bardzo kreatywnie. Tu nikt Ciebie nie ocenia, możesz sobie tworzyć co chcesz i jak chcesz, rozwiązując ciekawe artystycznych zadania, które podrzuca pełna idei prowadząca.

Na zajęciach nie ma narzucanych ramek czasowych, co pozwala zapomnieć całkowicie o presji czasu i pogrążyć się w przyjacielską inspirującą rozmowę, podczas każdy dodatkowo jest pochłonięty swoim twórczym procesem.

Jako stały uczestnik spotkań artystycznych „Malowanie emocjami” mogę powiedzieć, że każde zajęcie jest wyjątkowe. Udział w spotkaniach pozwala oderwać się od rzeczywistości i być całkowicie TU I TERAZ. Co może być ważniejsze?

Polecam i serdecznie zapraszam na spotkania „Malowanie emocjami”.

Żeby być na bieżąco śledźcie inspirujący fanpage tego projektu.

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

2 przemyślenia nt. „Chryścina Siuchykava i jej spotkania artystyczne „Malowanie emocjami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *