Darek Kanabus i jego projekt „Melodia Diety”

0 Udostępnień

Wyjątkowy człowiek. Wyjątkowy projekt. Tak w dwóch zdaniach mogę określić twórce „Melodii Diety” i jego pomysł. Zobaczcie sami!darek_kanabus_melodi_diety
Melodia Diety to projekt ponadczasowy i ponadwymiarowy.

Darek Kanabus o swoim projekcie „Melodia Diety”

Nazwa “Melodia Diety” wzięła się z pomysłu Idei “Melodii Życia”.

W niej każdej aktywności życiowej, takiej jak: spotkanie ze znajomymi, rodziną, ukochaną osobą, sport, odpoczynek, praca, rozrywka, rozwój duchowy itd. – przypisywany jest dźwięk.

Każdy dźwięk brzmi inaczej, każda aktywność życiowa wydaje inny dźwięk. Spisywanie swoich aktywności życiowych, w kolejności tak jak występują nam w życiu – powoduje tworzenie unikalnej melodii – Melodii Życia.

Hasłem przewodnim jest “Melodia, nie rytm”

Pamiętając tą metaforę możemy uczynić nasze życia ciekawszymi, bardziej bogatymi. Do tego pozwala nam zauważać, że gramy swoją melodię tylko na kilku dźwiękach..bo czemu używamy w swoim życiu tylko 5 nut? skoro mamy ich ponad 15.. Melodia, nie rytm!

W Melodii Diety nutami jest to co jemy i pijemy. W żywieniu także potrzebujemy zróżnicowania i harmonii.”

ZielonaiCzarna.pl o projekcie Melodia Diety

Projekt Melodia Diety skierowany jest do każdego, kto dąży do świadomego życia. W niecodzienny sposób zwraca on uwagę na codzienne czynności, które mogą być dla nas tylko rutyną. Projekt Melodia Diety jako część globalnego projektu Melodia Życia, skupia się na zdrowym odżywianiu.

Nie dla kogo nie jest sekretem, że jesteśmy tym co jemy! Świadome żywienie, to droga do świadomego życia. Projekt Melodia Diety nadaje naszej codziennej czynności, jakim jest odżywianie się, niecodzienną formę: zbiór nut, który układa się w Melodie – zbiór potraw, który układa się w nasze Zdrowie.

Więcej o projekcie Melodia Diety dowiecie się tu: www.melodiadiety.pl

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

2 przemyślenia nt. „Darek Kanabus i jego projekt „Melodia Diety”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *