Cała wiedza o herbacie w jednym miejscu – utopia czy know-how? Morze Herbaty!

0 Udostępnień

Zielona herbata, czarna herbata, czerwona herbata i inne – wszystko, co dotyczy herbaty i jest w sieci, powinno być wyłowione i rozdane ludziom ;) Zapraszam na łowy w Morzu Herbaty.

Cała wiedza o herbacie to multum informacji

Długo zastanawiając się nad tym, jak najlepiej uporządkować wiedzę o herbacie, żeby było przejrzyście i funkcjonalnie, przypomniałem sobie o mapach pamięci. Jest to bardzo fajny system do zapamiętywania i porządkowania czegokolwiek. Wpadłem na pomysł, że zwykła mapa google może występować w roli mapy pamięci. Czemu nie, jeśli cel jest słuszny.

Nazwałem mapę „Morze Herbaty” – jest to swojego rodzaju hołd mojej pierwszej nauczycielce „herbaty” Annie Włodarczyk, autorce projektu MorzeHerbaty.pl

Wszystko o herbacie w jednym miejscu

Brzmi jak utopia to fakt. Jest to swojego rodzaju eksperyment, celem którego jest zebranie w jednym miejscu ciekawej wiedzy o herbacie z całej sieci i zrobienie tego tak, żeby się nie pogubić w „morzu” informacji.

Jeśli masz ochotę pomóc mi w tworzeniu „mapy herbaty” zapraszam do kontaktu ze mną.

Jak korzystać z mapy „Morze Herbaty”

  1. Odznacz Artykuły i zostaw same kategorie,
  2. Po przybliżeniu do wybranej kategorii możesz włączyć artykuły i zobaczysz wokół kwadraciku kategorii kółka artykułów.

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *