Ceremonia świętowania miłości przy dobrej herbacie

0 Udostępnień

Świętujmy miłość. Tak niewiele jest okazji by się zatrzymać i spojrzeć na ten świat z miłością. Zwykle w pędzie nie zauważamy, jak uczucia przechodzą mimo nas. Dziś jestem przepełniony miłością do ukochanej kobiety i tego co w życiu robię. Świętuję miłość nie dlatego, że są Walentynki, a dlatego, że mam w sobie uczucia, którymi chcę się dzielić.Ceremonia herbaciana z penisem i waginą. Rozmowy o seksie.ceremonia herbaciana, prowadzący, penis i wagina, WalentynkiPonad miesiąc temu napisała do mnie Dorota. Umówiliśmy się na ceremonię herbacianą w Walentynki. Warunkiem był penis i wagina na stoliczku. Tak, mam ręcznie wylepione przeze mnie z gliny i wypalone w piecu penis i waginę. Jest to najprostsza forma przekazania tego, jak wygląda połączenie męskiej i kobiecej energii.

Ten symbol kiedyś się przyczynił do tego, że poznałem bardzo fajną artystkę rysowniczkę Digi Rigi oraz tancerkę tańca współczesnego Nieszkę Bogusławską. Również penis i wagina przyczynili się do mojego występu na Tea Master Cup 2016 w Krakowie.

Chciałem w tym krótkim poście życzyć wam nie wstydzić się waszych penisów i wagin, bo nie wiadomo do jakich ciekawych zakątków świata was zaprowadzą. ;) Jednocześnie zapraszam wszystkich na seksualnie pozytywne spotkania przy herbacie, gdzie można mówić bez wstydu o wszystkim, nawet o seksie.

Peace, love, sex & tea

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *