Zapraszamy na festiwal Zaparzaj 2016! Punkty programu + mapka

0 Udostępnień

24-25 września w Poznaniu odbędzie się festiwal herbaciany Zaparzaj! Na festiwalu pojawi się również zielonaiczarna.pl z herbatami od Arti Unici. Zaplanowaliśmy dwa wydarzenia plenerowe. Szczegóły poznacie czytając dalej ten artykuł. Wszystkich serdecznie zapraszam.

zielonaiczarna na festiwalu Zaparzaj! 2016 – Jak nas znaleźć

Na samym wstępie zaznaczę, że przez cały czas trwania festiwalu Zaparzaj! można nas znaleźć przy stoisku (patrz mapkę), gdzie można będzie również doświadczyć tego, co przedstawimy w programie, oraz nabyć herbaty od Arti Unici.

Program festiwalu Zaparzaj! 2016 od zielonaiczarna.pl

  • sobota g. 12-13 wydarzenie plenerowe:
    Czytamy bajki chińskie przy herbacie i tworzymy własne opowieści o dziwnej treści.

Spotkanie przy herbacie, gdzie prowadzący czyta chińską bajkę z książki „Bajki Chińskie czyli 108 opowieści dziwnej treści” autorstwa Zbigniewa Królickiego. Po czym cała grupa bierze udział w ceremonii herbacianej, jednocześnie bawiąc się kostkami Story Cubes i układając własne opowieści o dziwnej treści.
Ilość miejsc przy spotkaniu jest ograniczona: 4 osoby.
Przez cały czas trwania festiwalu Zaparzaj! przy stoisku zielonaiczarna.pl & Arti Unici będzie można słuchać bajek i układać własne opowieści inspirując się kostkami Story Cubes.

  • niedziela g. 13-14 wydarzenie plenerowe:
    Zrób zestaw do wróżenia z patyczków krwawnika, poznaj podstawy Księgi Przemian

Koniec września to najlepsza pora na tworzenie zestawu do wróżb z krwawnika, korzystając z sytuacji prowadzący warsztatu pokaże, jak stworzyć własny zestaw i jak z niego korzystać oraz opowie o podstawach Księgi Przemian. Na wszystko jest swój czas. ;)
Ilość miejsc przy spotkaniu jest ograniczona: 4 osoby.
Przez cały czas trwania festiwalu Zaparzaj! przy stoisku zielonaiczarna.pl & Arti Unici będzie można rozmawiać o podstawach Księgi Przemian i próbować swoich sił we wróżeniu z patyczków krwawnika.

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *