Kiedy:
5 maj 2019@3:00 pm – 6:00 pm
2019-05-05T15:00:00+02:00
2019-05-05T18:00:00+02:00
Gdzie:
Aleja Sakur
Pole Mokotowskie
Rokitnicka 20, 02-131 Warszawa
Polska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
888111955
Herbaciane Hanami @ Aleja Sakur | Warszawa | mazowieckie | Polska

Czy wiecie, że w Tokio już kwitną sakury? :)

Miłośnicy zielonej japońskiej herbaty, miłośnicy wiosny i kwitnących drzew, miłośnicy japońskich przysmaków… jak również dobrego towarzystwa, relaksu i obecności przy czarce herbaty… Mamy coś dla Was! Zapraszamy Was na Herbaciane Hanami.

Hanami to japoński zwyczaj podziwiania kwitnących drzew wiśni. Cały kraj ma fioła na tym punkcie, a w wiosennym okresie jest to temat numer jeden!

Gdzie: Aleja Sakur na Polu Mokotowskim. Nasz piknik odbędzie się pod jedną szczególną sakurą, która zasadziła osobiście Karolina w ramach wydarzenia organizowanego przez Ambasadę Japonii i FUNDACJA KRZEWIENIA KULTURY JAPOŃSKIEJ SAKURA.

Kiedy: dokładnego terminu nie możemy Wam jeszcze podać, ponieważ wszystko zależy od tego, ile słońca przyniosą nam najbliższe dni – a w związku z tym, kiedy zaczną kwitnąć wiśnie. Prognozujemy, że wiśnie zakwitną między połową kwietnia a początkiem maja, wtedy podamy dokładną datę wydarzenia.

Co należy zabrać ze sobą: termos z wrzątkiem, jakiś koc i dobry nastrój. A jak akurat będziecie mieć gorszy nastrój to też przyjdźcie – może wam się poprawi :)

W ramach wydarzenia Ivan zaparzy dla Was japońską zieloną herbatę Haru Honoka, co po japońsku oznacza „odrobina wiosny”, spróbujecie japońskich smakołyków, razem podziwiać będziemy kwitnące kwiaty wiśni.

Termin został przeniesiony na 5 maja przez warunki pogodowe, bardzo liczymy na ciepło i słońce!
Łączymy się z oficjalnym świętowaniem Hanami 2019! Przybywajcie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *