Herbaty Świata – spróbuj herbat z różnych stron Ziemi

Kiedy:
5 czerwiec 2019@7:00 pm – 8:00 pm
2019-06-05T19:00:00+02:00
2019-06-05T20:00:00+02:00
Gdzie:
Libijska 10c
Warszawa
Polska
Koszty:
15
Kontakt:
Ivan
888111955

Od czerwca ruszamy z herbatą w Świat. ;)
Mamy dość nietypową trasę herbacianą, na której nie ma wszechobecnych Chin, Tajwanu, Wietnamu i Japonii a są kraje mniej znane.
Herbata z tych krajów dotarła do mnie przez moich znajomych i przyjaciół albo przyjaciół znajomych…
Kto wie, może cykl spotkań się wydłuży (jeśli będę dalej obdarowywany herbatami;), na razie planuje ich 5.
Mauritius, Azory, Azerbejdżan, Uzbekistan, Nepal.

Chcesz spróbować czerwonej herbaty (hong cha, tą co u nas zwą czarną) z wysp Azorskich z najświeższych kwietniowych zbiorów 2019 roku? A może nabierzesz ochotę na jedyną prasowaną herbatę z Afryki produkowaną na Mauritiusie, też świeżutka ;) Czy próbowałeś kiedyś herbatę czerwoną z tymiankiem, posiadam jedną bardzo dobrą z Azerbejdżanu. A może wolisz zielone i nigdy nie próbowałeś herbat z Uzbekistanu? Wśród powyższych udziwnień herbaty z Nepalu brzmią bardziej znajomo, warto zakosztować i tych liści zbieranych u podnóża Himalajów.

Serdecznie zapraszam na wydarzenie degustacyjne. Podczas każdego wydarzenia będziemy pili tylko jedną herbatę parzoną kilka razy (te herbaty się do tego nadają;) – nie jest to forma oszczędności tylko próba zobaczenia herbaty w różnych odsłonach. Odbywamy w ten sposób podróż z herbatą.

Zapisy trwają do czerwca. Kto pierwszy ten lepszy. Proszę wysłać maila na adres ivan@zielonaiczarna.pl albo piszcie w wiadomościach na facebooku. W treści podajcie kraj/-je, którymi jesteście zainteresowani.

Koszt spotkania: 15zł. Można kupić karnet 5 spotkań za 50zł.
Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Spotykamy się w coworkingu Busy Bee – by praca była przyjemnością. Przy dobrej pogodzie siedzimy na tarasie lub w ogródku, jeśli pada deszcz to chowamy się w sali i kto wie, może wtedy będą jeszcze jakieś slajdy z tych krajów. ;)

Łapcie wiatr w żagle i przychodźcie na herbatę ;)

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *