Coachowisko – Festiwal Coachingu. Targi, wykłady, coaching [zdjęcia]

0 Udostępnień

To był mój pierwszy raz na Festiwalu Coachingu, zrobił on na mnie tak pozytywne wrażenie, że już z niecierpliwością czekam na kolejną edycję, która ma się odbyć w październiku tego roku. Na pożegnanie organizatorzy Coachowiska mówili półżartem, że zaproszą mnie na jesieni parzyć herbatę :)

Coachowisko Festiwal Coachingu - zdjęcia

Ceremonie herbaciane podczas kolejnej edycji Targów Coachingu

„Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo” tak mawiał Kubuś Puchatek. Przyjdzie październik i zobaczymy, może będę prowadził ceremonie herbaciane, może będę oficjalnie robił zdjęcia. Dużo osób pytało mnie o to, czy fotografuję dla organizatora. Tym razem nie, ale postanowiłem opublikować zdjęcia z Festiwalu Coachingu i swoje wrażenie.

Coachowisko - Karolina Kańkowska Business & Life Coach

Coachowisko – dwa dni pełne odkrywczych rozmów

W piątek 15 maja wpadłem tylko na parę godzin, ponieważ miałem tego dnia 2 zaplanowane spotkania. Skierowałem się od razu do stoisk Targów Coachingu. Wszystko było dobrze zorganizowane i dość szybko można było zapoznać się z dużą ofertą coachingową oraz nawiązać kontakty. Zależało mi na relacjach z coachami i trenerami pod kątem współorganizowania spotkań przy herbacie.

Przez to, że skupiłem się na rozmowach z coachami, zrobiłem tego dnia tylko jedno zdjęcie przy stoisku narzędzi coachingowych Corner Experience, gdzie udało mi się w dość krótkim czasie ułożyć niezwykłe puzzle „Siła założeń”.

Narzędzia coachingowe na Targach Coachingu

Festiwal Coachingu „Coachowisko”, dzień drugi: life coaching i rozwój osobisty

Tego dnia sale wykładowe były przepełnione. Różnorodność tematów była gwarancją tego, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Shanti Yeshe (na zdjęciu poniżej) był pierwszą osobą, którą poznałem tego dnia i myślę, że dzięki niemu drugiego dnia również skupiłem się na rozmowach tet-a-tet.

Shati Yeshe - healing coach Coaching Ustawień Systemowych

Każdy odwiedzający Targi Coachingu mógł skorzystać z bezpłatnej sesji z coachem. Przeprowadziłem kilka rozmów i każda była odkrywcza inaczej.

Rozmowy z coachami trwały jeszcze długo po 17:00, na jednym ze zdjęć w galerii poniżej widać, jak Business & Life Coach Karolina Kańkowska prowadzi rozmowę już po tym, jak była spakowana i gotowa do wyjścia. Wielki plus dla organizatorów „Coachowiska” i coachów za taką fajną atmosferę i luz.

Horse Coaching. Oprócz ceremonii herbacianych na następnym Festiwalu Coachingu może pojawić się koń

Marta Kulik – Trener biznesu i bardzo emocjonalny coach ICC w rozmowie z organizatorami zapowiedziała, że przeprowadzi konia. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych! Warto marzyć i stawiać fantastyczne cele!

Horse Coaching Marta Kulik Horse Coaching

Wszystkim gorąco polecam korzystanie z usług coachów – pomagają oni poukładać wiele rzeczy w głowie i życiu oraz przybliżają nas do spełnienia marzeń!

Zdjęcia i udział w spotkaniach przy herbacie jako coach / trener / mentor

Jeśli potrzebujesz któregoś z powyższych zdjęć w większej rozdzielczości albo chcesz nawiązać ze mną współpracę w zakresie organizacji spotkań – skontaktuj się ze mną poprzez Fanpage’a Herbata i nie tylko Zielonaiczarna.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

0 Udostępnień
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *